جانشین پروری مطلوب بهترین هدیه برای سازمان

تاکید مدیر شعب استان در مراسم تودیع رییس شعبه مرکزی همدان

جانشین پروری مطلوب بهترین هدیه برای سازمان

مراسم تودیع رییس شعبه مرکزی همدان با حضور مدیر شعب ، معاونین ،روسای حراست و دوایر مدیریت ،همکاران بازنشسته، جمعی از روسای شعب همدان و کارکنان شعبه مرکزی برگزار شد .

مراسم تودیع رییس شعبه مرکزی همدان با حضور مدیر شعب ، معاونین ،روسای حراست و دوایر مدیریت ،همکاران بازنشسته، جمعی از روسای شعب همدان و کارکنان شعبه مرکزی برگزار شد .

رسول مالمیر ، مدیر شعب استان همدان در این آیین با تبریک به ابراهیم ملک محمدی معمار ،رییس شعبه ممتاز مرکزی همدان از سی سال خدمت صادقانه وی در بانک قدردانی کرد و گفت: شعبه مرکزی هر استان بدلیل دارا بودن ویژگیهای اختصاصی چون قدمت ،تعداد نیرو ،فضای شعبه و... هم از نظر مشتریان و هم نزد مدیران از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است و این انتظار، مسیولیت پرسنل این شعبه را سنگین تر می نماید . ایشان در ادامه به اخذ ارتقای درجه ممتازی شعبه مرکزی همدان اشاره کرد و اظهار داشت: این موفقیت اگر چه حاصل یک پروسه چند ده ساله و تلاش و زحمات همه کارکنان از بدو افتتاح شعبه تا به امروز می باشد، لیکن در زمان ریاست ملک محمدی، شعبه جهش چشمگیری هم در حوزه جذب منابع و هم در وصول مطالبات داشته است . بنابراین این افتخار به شایستگی در سوابق ایشان ثبت و ضبط گردید .

مالمیر در ادامه از ملک محمدی خواست تا ارتیاط خود با بانک و همکاران را حفظ نموده و تجربیات گرانبهایش را به همکاران انتقال دهد و از آنجاییکه تعدادی از روسای شعب موفق استان، پیش از این از نیروهای تحت مدیریت ملک محمدی بوده اند؛ جانشین پروری مطلوب و معرفی کارکنان با استعداد به سازمان را بهترین هدیه و یادگار همکاران بازنشسته، به سازمان عنوان کرد. 

ایشان در پایان سخنان خود با آرزوی تندرستی برای رییس اسبق شعبه مرکزی ،اظهار داشت :با توانمندی که از پرسنل شعبه مرکزی سراغ داریم انتظار می رود، با تلاش جمعی و همدلی در راستای اعتلای جایگاه این شعبه گام بردارند.

ابراهیم ملک محمدی نیز طی سخنانی با تقدیر و تشکر از همکه همکاران بویژه معاون و کارکنان شعبه ممتاز مرکزی ،از همراهی و همدلی ایشان تشکر نمود و از دوران خدمت خود در این شعبه بعنوان بهترین دوران خدمتی اش یاد کرد که مملو از خاطرات شیرین و ماندگار می باشد . وی همچنین جایگاه امروز شعبه مرکزی را حاصل تلاش کلیه همکاران از افتتاح این شعبه از سال 1319 تا به امروز دانست و یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.

در پایان مراسم لوح و هدایایی به رسم یادبود از طرف مدیریت شعب استان همدان،رییس کانون بازنشستگان،حوزه حراست و کارکنان شعبه مرکزی، توسط رسول مالمیر به ملک محمدی اهدای گردید.

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/26