تازه های اخبار تازه های اخبار

بازگشت

آمادگی شعب بانک مسکن برای صدور ضمانتنامه جهت پیمانکاران آبفا در اسرع وقت

در نشست معاونین بانک مسکن و آبفای استان همدان مطرح شد
آمادگی شعب بانک مسکن برای صدور ضمانتنامه جهت پیمانکاران آبفا در اسرع وقت
با عنایت به تاکید اولیای ارشد بانک مبنی بر تلاش مضاعف در راستای بسط خدمات کارمزد محور و به منظور افزایش سهم از بازار این سرفصل، معاون اجرایی مدیریت شعب استان همدان با معاون مهندسی و توسعه سازمان آب و فاضلاب استان همدان دیدار و گفتگو کرد .

مجید کشاورز نژاد معاون اجرایی که در این دیدار، مهدی نوری اظهر کارشناس بازاریابی ،حمیدرضا امیریان معاون شعبه امامزاده عبداله و محمدرضا محمدزاده کارشناس روابط عمومی وی را همراهی می کردند،ضمن قدردانی از معاونین آبفا بواسطه برگزاری این جلسه ، خدمات بانک مسکن، بویژه حسابهای صندوق مسکن جوانان ،ممتاز و ضمانتنامه را برای ایشان تشریح کرد .

معاون اجرایی مدیریت شعب استان همدان با اعلام این خبر گفت: با رایزنی هایی که انجام شد، مقرر گردید در نشستی با حضور مدیران کل هر دو سازمان ضمن بررسی راهکارههای افزایش سطح تعاملات بویژه در حوزه صدور ضمانتنامه ،کارشناسان بانک در اولین همایش کارکنان خدمات بانک مسکن را برای آنها تبیین نمایند. همچنین کشاورزنژاد بر آمادگی شعب بانک مسکن در سراسر استان جهت ارایه انواع خدمات بانکی در اسرع وقت  به پرسنل محترم آبفای استان همدان و شرکتهای تابعه آن؛ تاکید کرد .

مهندس فرهاد بختیاری فر معاون مهندسی و توسعه و همچنین مهندس سعید میرزایی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آبفای استان همدان با ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه ضمن تاکید بر خوشنامی و سابقه درخشان بانک مسکن از حسن خلق و دقت عمل کارکنان بانک مسکن تقدیر و تشکر نموده و گفتند بانک مسکن در ادوار مختلف با محصولات متنوع در افزایش قدرت خرید مسکن آحاد مردم پیشرو بوده و نقش خود را به بهترین شکل ممکن ایفا نموده است.

در پایان جلسه بختیاری فر ضمن اعلام قول مساعد در خصوص پیشنهاد به پیمانکاران آن سازمان به بانک مسکن جهت اخذ ضمانتنامه ،بر دقت و سرعت در صدور ضمانتنامه که، فاکتورهای اصلی در برگزاری مناقصات می باشند،تاکید کرد.

 

ساعت : 08:24:00
تاريخ : 1348/10/11
میانگین (0 امتیاز)


هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر