در نشست مشترک مدیران بانک مسکن و شرکت مخابرات

تاکید بر افزایش سطح تعاملات دو سازمان

در نشست مشترک مدیران بانک مسکن و شرکت مخابرات

مدیر شعب استان همدان به منظور افزایش سطح تعاملات و ارتقای سطح همکاریها با مدیر عامل شرکت مخابرات استان همدان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرشعب استان همدان به منظور افزایش سطح تعاملات و ارتقای سطح همکاریها با مدیر عامل شرکت مخابرات استان همدان دیدار و گفتگو کرد.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان در این دیدار با تبریک انتصاب مهندس گرزین در سمت جدید و آرزوی موفقیت برای ایشان، به خدمات متنوع بانک مسکن در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت:امیدوارم با افزایش تعاملات درآینده شاهد رشد چشمگیر همکاریهای دوجانبه بین بانک مسکن و شرکت مخابرات باشیم.از اینرو مدیریت شعب آماده است تا در راستای کسب رضایت پرسنل محترم و پیمانکاران مرتبط با آن شرکت برای ارایه خدمات مختلف بانکی ؛ از تمامی ظرفیتهای خود استفاده نمایند.

مدیر شعب استان در ادامه استفاده از حساب ممتاز اشخاص حقوقی را به مدیران شرکت مخابرات پیشنهاد داد و گفت: شما می توانید ضمن برخورداری از سود روز شمار این حساب از اوراق تسهیلات آن نیز در راستای کمک به خانه دار شدن پرسنل شرکت استفاده نمایید.

مهندس گرزین هم با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست گفت:رمز پیشرفت و ترقی هر سازمان در گرو تعامل سازنده و ارتباط برد-برد با سازمانهای دیگر است ،بنابراین مخابرات نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از اینرو امیدوارم این دیدار فتح بابی برای آغاز همکاریها باشد ضمن اینکه زمینه اطلاع رسانی خدمات بانک مسکن به پرسنل زیر مجموعه را از طریق حضور کارشناسان بانک در گردهمایی ایشان، فراهم خواهیم کرد.وی همچنین با استقبال از مزیت حسابهای جوانان و ممتاز ،تلاش کارکنان مسکن در راستای خانه دار شدن آحاد جامعه را شایسته تقدیر دانست.

گفتنی است در این دیدار مجید کشاورزنژاد معاون اجرایی،مهدی نوری اظهر کارشناس بازاریابی و محمدرضا محمدزاده کارشناس روابط عمومی، مدیر شعب استان همدان را همراهی می کردند.   

آخرین بروزرسانی 1397/9/21