فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان همدان در آیین بازگشایی شعبه آزادی عنوان کرد :

بهره برداری از دومین شعبه VIP استان همدان

ساختمان بهسازی شده شعبه آزادی از شعب تحت پوشش مدیریت استان همدان با حضور مدیر،معاونین ،رییس حوزه حراست ،جمعی از روسای شعب و دوایر مدیریت استان مورد بهره برداری قرار گرفت.

ساختمان بهسازی شده شعبه آزادی از شعب تحت پوشش مدیریت استان همدان با حضور مدیر،معاونین ،رییس حوزه حراست ،جمعی از روسای شعب و دوایر مدیریت استان مورد بهره برداری قرار گرفت.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان در آیین افتتاح این شعبه گفت : با توانمندی که از همکاران شعبه آزادی سراغ داریم انتظار می رود با اقدامات خوبی که در خصوص زیباسازی شعبه صورت گرفته است ،رشد شعبه در همه زمینه ها شتاب بیشتری بگیرد.

ایشان ادامه داد: هدف بانک از زیباسازی شعب و اجرای این طرح افزایش سطح رضایتمندی مشتریان و همکاران می باشد و قطعا اینچنین محیطی در افزایش بهره وری سرمایه انسانی نقش بسزایی دارد.

مدیر شعب استان با قدردانی از تلاش همکاران گفت: شعبه آزادی که در سال 96 موفق شد به درجه 2 نوع ب ارتقای یابد،بواسطه برخورداری از همکاران توانمند و نیز موقعیت مناسب جغرافیایی که در آن واقع شده؛ بعنوان دومین شعبه اجرای طرح VIP  انتخاب شد. این در حالیست که این شعبه با فتح قله 1000 میلیاردی منابع و ورود به باشگاه شعب هزار میلیاردی فاصله چندانی ندارد و با توجه به هزینه ای که برای زیباسازی صورت گرفته از یک سو ، و برخورداری از مشتریان دارای پتانسل و بالقوه شعبه از طرف دیگر،یقین داریم همکاران ساعی شعبه آزادی انتظارت اولیای ارشد بانک را بزودی محقق خواهند کرد و در آینده ای نزدیک مجددا شاهد ارتقای درجه این شعبه خواهیم بود .

ابوالقاسم حجتی رییس دایره تجهیز با قدردانی از حمایت های تیم مدیریتی استان به ارایه گزارش مختصری از روند اجرای کار پرداخت و گفت:این شعبه در مدت حدود دو ماه با استفاده از 15 اکیپ در زمینه های مختلف و ایجاد اشتغال برای 45 نفر آماده بهره برداری گردید.      

مالمیر ضمن تقدیر از حمایتهای ادارات مرکزی علی الخصوص اداره کل ساختمان از پیگیری های کشاورزنژاد و حاکمی معاونین اجرایی ،مالی و فناوری ،فولادی رییس حوزه حراست سپاسگزاری کرد. وی همچنین از برنامه ریزی خوب و پیشرفت فیزیکی پروژه طبق پیش بینی های انجام شده و نیز تلاشهای شبانه روزی پرسنل تلاشگر دایره تجهیز و پشتیبانی به ریاست ابوالقاسم حجتی ،مهندس مجید آخوندی کارشناس فنی ساختمان و همه پرسنل شعبه آزادی که در طول مدت انجام بهسازی در محیط نامناسبی همچنان به ارایه خدمت به مشتریان پرداختند، تشکر و قدردانی نمود.

آخرین بروزرسانی 1397/9/11