فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان همدان در آیین بازگشایی شعبه آزادی عنوان کرد :

بهره برداری از دومین شعبه VIP استان همدان

ساختمان بهسازی شده شعبه آزادی از شعب تحت پوشش مديريت استان همدان با حضور مدیر،معاونین ،رئیس حوزه حراست ،جمعی از روسای شعب و دوایر مدیریت استان مورد بهره برداري قرار گرفت.

ساختمان بهسازی شده شعبه آزادی از شعب تحت پوشش مديريت استان همدان با حضور مدیر،معاونین ،رئیس حوزه حراست ،جمعی از روسای شعب و دوایر مدیریت استان مورد بهره برداري قرار گرفت.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان در آيين افتتاح اين شعبه گفت : با توانمندی که از همکاران شعبه آزادی سراغ داریم انتظار می رود با اقدامات خوبی که در خصوص زیباسازی شعبه صورت گرفته است ،رشد شعبه در همه زمینه ها شتاب بیشتری بگیرد.

ایشان ادامه داد: هدف بانک از زیباسازی شعب و اجرای این طرح افزایش سطح رضایتمندی مشتریان و همکاران می باشد و قطعا اینچنین محیطی در افزایش بهره وری سرمایه انسانی نقش بسزائی دارد.

مدیر شعب استان با قدردانی از تلاش همکاران گفت: شعبه آزادی که در سال 96 موفق شد به درجه 2 نوع ب ارتقاء یابد،بواسطه برخورداری از همکاران توانمند و نیز موقعیت مناسب جغرافیایی که در آن واقع شده؛ بعنوان دومین شعبه اجرای طرح VIP  انتخاب شد. این در حالیست که این شعبه با فتح قله 1000 میلیاردی منابع و ورود به باشگاه شعب هزار میلیاردی فاصله چندانی ندارد و با توجه به هزینه ای که برای زیباسازی صورت گرفته از یک سو ، و برخورداری از مشتریان دارای پتانسل و بالقوه شعبه از طرف دیگر،یقین داریم همکاران ساعی شعبه آزادی انتظارت اولیای ارشد بانک را بزودی محقق خواهند کرد و در آینده ای نزدیک مجددا شاهد ارتقاء درجه این شعبه خواهیم بود .

ابوالقاسم حجتی رئیس دایره تجهیز با قدردانی از حمایت های تیم مدیریتی استان به ارائه گزارش مختصری از روند اجرای کار پرداخت و گفت:این شعبه در مدت حدود دو ماه با استفاده از 15 اکیپ در زمینه های مختلف و ایجاد اشتغال برای 45 نفر آماده بهره برداری گردید.      

مالمیر ضمن تقدير از حمايتهاي ادارات مركزي علی الخصوص اداره كل ساختمان از پيگيري هاي كشاورزنژاد و حاكمي معاونین اجرايي ،مالي و فناوري ،فولادی رئیس حوزه حراست سپاسگزاری کرد. وی همچنین از برنامه ریزی خوب و پیشرفت فیزیکی پروژه طبق پیش بینی های انجام شده و نیز تلاشهاي شبانه روزي پرسنل تلاشگر دايره تجهيز و پشتيباني به رياست ابوالقاسم حجتي ،مهندس مجید آخوندي كارشناس فني ساختمان و همه پرسنل شعبه آزادی که در طول مدت انجام بهسازی در محیط نامناسبی همچنان به ارائه خدمت به مشتریان پرداختند، تشکر و قدردانی نمود.

آخرین بروزرسانی 1397/9/11