فهرست اخبار فهرست اخبار

مشتری خاص شعبه بهار همدان عنوان کرد:

صداقت، ویژگی بارز کارکنان بانک مسکن

نظر به نقش استراتژیک مشتريان در ادامه حیات و موفقیت بانک بويژه مشتريان خاص، مدیر شعب استان همدان با حضور در دفتر کار مشتريان خاص و وفادار شعبه بهار از وی تجليل کرد.

نظر به نقش استراتژیک مشتريان در ادامه حیات و موفقیت بانک بويژه مشتريان خاص، مدیر شعب استان همدان با حضور در دفتر کار  مشتريان خاص و وفادار شعبه بهار از وی تجليل کرد.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان در اين مراسم با قدرداني از اعتماد و همراهي مشتريان بالاخص مشتری خاص شعبه بهار که علی رغم تبلیغات فراوان رقبا برای پرداخت سود بیشتر، همچنان به بانک مسکن وفادار هستند، نقش ايشان را بسيار حياتي توصيف كرد وگفت: باتوجه به رقابت حاكم بر بازار حركت پرشتاب بسوي وفادار سازي مشتريان و بهره گيري از روش بازاريابي رابطه مند اجتناب ناپذير است.

مشتری خاص شعبه بهار که از صادر کنندگان برتر محصولات کشاورزیست نیز، با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و تشکر از مدیر شعب استان گفت: بسیار خشنودم که با بانک مسکن همکاری می نمایم و از ارائه خدمات توسط شعبه بویژه منش فوق العاده رئیس شعبه بهار قدردانی میکنم.

وی همچنین صداقت و درستکاری کارکنان بانک مسکن را از ویژگی بارز آنان برشمرد و بیان داشت شرط اصلی موفقیت در هر کسب و کاری رو راست بودن با مشتری و سلامت کاریست.

لازم بذكر است مدیر شعب استان را در اين نشست پرویز واحدی شعاع رئیس سابق شعبه بهار و فعلی آزادی،جمال فتح الهی رئیس شعبه بهار،مهدی نوری اظهركارشناس بازاريابي و محمدرضا محمدزاده کارشناس روابط عمومي همراهی کردند.

در پايان نيز هدايايي به رسم يادبود توسط مدیر شعب استان به مشتري وفادار شعبه بهار اعطا گرديد.

آخرین بروزرسانی 1398/1/31