پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

افتتاح ۱۶۰۰حساب دریافت تسهیلات جدید مسکن در سه روز

طی تحقیقات به دست آمده از خبرگزاری های معتبر، تاکنون ۱۶۰۰ حساب برای دریافت تسهیلات مسکن ۸۰، ۶۰ و ۴۰ میلیون تومانی از زمان آغاز فعالیت صندوق پس انداز مسکن یکم در سه روز کاری اخیر افتتاح گردیده است.

 

به گزارش ایسنا، حامد مظاهریان درباره میزان استقبال از دریافت تسهیلات ۸۰، ۶۰ و ۴۰ میلیون تومانی خرید مسکن خانه اولی ها گفت: در پنج روز نخست آغاز فعالیت صندوق پس انداز مسکن که سه روز آن کاری بوده یک هزار و ۶۰۰ حساب با میانگین سپرده گذاری ۱۷ میلیون تومان افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت در مجموع ۲۸ میلیارد تومان در بانک مسکن برای دریافت تسهیلات خرید خانه سپرده گذاری شده است، افزود: این میزان سپرده گذاری در مدت سه روز نشان دهنده استقبال مردم از صندوق پس انداز یکم است.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی درباره پرداخت تسهیلات ۶۰، ۵۰ و ۴۰ میلیونی خرید و ساخت مسکن بدون سپرده گذاری به ترتیب برای کلانشهر تهران، شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر و سایر مناطق به پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: پیش از این پرداخت این تسهیلات فقط توسط بانک مسکن مجاز بود اما بر اساس مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار انحصار بانک مسکن در این زمینه شکسته شد و سایر بانک های تجاری کشور نیز می توانند نسبت به پرداخت تسهیلات خرید و ساخت با ارقام مذکور البته با نرخ بازپرداخت متعارف که در حال حاضر ۲۱ درصد است، اقدام کنند.

ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر