پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

محمد هاشم بت شکن مدیرعامل بانک مسکن شد

مراسم معارفه محمد هاشم بت شکن، مدیر عامل جدید بانک مسکن و تودیع قدرت الله شریفی، مدیر عامل سابق با حضور وزرای اقتصاد و دارایی و راه و شهرسازی، معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد، برخی نمایندگان مجلس، مدیران عامل بانک‌ها و برخی بیمه‌ها برگزار شد.

در این مراسم دکتر عباس آخوندی، وزیر مسکن و شهرسازی از زحمات قدرت‌الله شریفی مدیر عامل سابق این بانک تقدیر کرد و گفت: بانک مسکن در حوزه تخصصی مسکن کارکرد مثبتی داشته و توانسته است به توفیقاتی دست یابد. 

 دکتر علی طیب‌نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی، نیز با تشکر از اقدامات شریفی در دوره مدیریت در بانک مسکن با توجه به حجم کاری بالا و فشارهای ناشی از تحریمات خارجی بر نظام بانکی تشکر کرد و طی سخنانی مسکن را یکی از اساسی‌ترین نیازها برشمرد و گفت: مسکن یک کالای سرمایه‌ای و کالای مصرفی بادوام است که نقش مهمی در رشد اقتصادی و تولید کشور دارد.

  وی انتظارات خود از بانک مسکن را در سرفصل هایی از جمله تامین مالی پروژه های نیمه تمام با شیوه های غیرتورمی و اصلاح ساختار مالی این بانک عنوان کرد.

دکتر محمد هاشم بت شکن، مدیر عامل جدید بانک مسکن  برنامه های آتی بانک را در ۷ محور اشاره و تاکید کرد با اتکاء به ۳ سرمایه منابع  انسانی، اعتبار و خوشنامی و دانش سازمانی به مردم خدمت رسانی خواهیم کرد.

وی رویکرد بانک مسکن را آینده محوری دانست و انسجام کامل مدیریتی و بهره گیری از مشارکت جمعی کارکنان، حاکم شدن رویکرد اقتصادی بر فرآیند همه فعالیت ها و منبعث از فکر علمی، منطقی و مستدل را از دیگر اولویت‌های برنامه‌های خویش برشمرد. 

دکتر بت شکن با اشاره به این‌که باید برای بدهی مسکن مهر به نظام بانکی چاره اندیشی شود، اضافه کرد: بانک مسکن در راستای نیل به اهداف توسعه کشور هم جهت با برنامه وزرای دولت تدبیر و امید به عنوان بانک تخصصی مسکن در منطقه به آحاد جامعه و فعالان اقتصادی خدمات ارائه خواهد کرد.

شایان ذکر است بت‌شکن دارای دکتری مدیریت مالی از دانشگاه تهران است و از سوابق کاری وی می‌توان به مدیر عاملی شرکت سرمایه‌گذاری بهمن، ریاست هیئت مدیره شرکت بورس اوراق بهادار، معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی بانک اقتصاد نوین، معاونت بانکداری شرکتی بانک اقتصاد نوین و ریاست هیئت مدیره بانک همکاری اسلامی عراق، علاوه بر مدیریت عاملی در بانک اقتصاد نوین، اشاره کرد

قبلی
ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر