پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

وام ازدواج ۴۸ ساعته

امروز در آخرین جلسه کلاس وبلاگ نویسی باید یک مطلب بنویسم مرتبط با موضوع بانکی،  از این رو سری به سایت چند روزنامه زدم که به آخرین اخبار اقتصادی دسترسی پیدا کنم ، رسیدم به خبر پرداخت وام پنج  میلیون تومانی ازدواج آنهم بصورت ۴۸ ساعته در روزنامه ایران . مضمون خبر به نقل از رییس شورای عالی هماهنگی مدیران عامل بانکهای دولتی به این صورت است:  

پرداخت ۴۸ ساعته وام ۵ میلیون تومانی ازدواج در صورت تکمیل پرونده . این مبلغ به صورت نقدی به زوجین پرداخت می شود. محمود رضا خاوری توضیح داد: این که متقاضیان و زوجین در چه مدتی وام ازدواج ۵ میلیون تومانی را دریافت می کنند، بستگی به زمان مراجعه آنها دارد و به محض تکمیل پرونده تا ۴۸ ساعت وام آنها پرداخت می شود. وی با بیان این که پرداخت وام ۵ میلیون تومانی ازدواج به بانک ها ابلاغ شده است، افزود: تمام بانک ها باید به مصوبه مذکور عمل کنند، رقم ۵ میلیون تومان به صورت نقدی است که به هر یک از زوجین ۵/۲ میلیون تومان پرداخت می شود. وی تصریح کرد: زوجین برای دریافت وام ازدواج می توانند در سامانه مربوطه در سایت بانک مرکزی ثبت نام کنند بر این اساس زمان ثبت نام و دریافت وام آنها مشخص می شود. خاوری با تاکید بر این که تاکنون به تمام متقاضیان وام ازدواج پرداخت شده است، عنوان کرد: از ابتدای سال تا نیمه اردیبهشت ماه ۲۰ هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوجین پرداخت شده است. مدیرعامل بانک ملی  خاطرنشان کرد: اگر افراد شکایتی در مورد پرداخت وام ازدواج دارند می توانند به مرکز پیام رسانی تلفنی بانک یا اداره بازرسی بانک و یا مستقیماً به حوزه روابط عمومی بانک مراجعه کنند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

با خواندن این خبر زوج جوانی را در ذهنم تصور کردم که در آستانه شروع زندگی مشترک خود هستند و از ترس مشکلات ، مثل بید بر خود می لرزند و هر آن است که پا پس بکشند ولی از ترس خانواده ها و البته با خواندن این خبر دلشان قرص می شود و به خود آفرین می گویند که چه کار خوب و خداپسندانه ای  انجام داده اند و چقدر مسئولان به فکر آنها و رفع مشکلاتشان هستند و حالا که به آخر مشکلات و بی پولی نزدیک می شوند می توانند آخر هفته خوب و بدون دغدغه ای را در کنار هم تجربه کنند و با شروع هفته جدید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و البته با پیدا کردن چهار ضامن درست و حسابی(     ) ظرف چهل و هشت ساعت بعد پنج میلیون تومان بگیرند البته ناگفته نماند که باید درجا کارمزد بانک را پرداخت کنند بعد تشریف ببرند و با کلی پول که در دستشان است به فکر برگزاری مراسم عروسی خود در تالاری با شکوه و بعد رهن خانه ای در بالای شهر باشند . دست همه مسولان دست اندرکار که خوب با توجه به توان و بودجه این حرکت زیبا را خلق کردند درد نکند.

ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر