پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

در جشنواره انتشارات روابط عمومی ها:روابط عمومی الکترونیک بانک مسکن برتر شد.

روابط عمومی بانک مسکن در پنجمین جشنواره  ملی انتشارات روابط عمومی های سراسر کشور در بخش وب سایت برتر شد.

به گزارش  ماهنامه بانک و مسکن:در این جشنواره که با حضور روابط عمومی بانک ها،سازمان ها و شرکت های مختلف در محل کانون فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب برگزار شد؛روابط عمومی بانک با ارسال آثاری در بخش های مختلف این جشنواره از جمله خبر،گزارش ،سرمقاله،گرافیک و طرح جلد و وب سایت شرکت کرد که موفق شد در بخش وب سایت رتبه اول را کسب کند.


 

 

بر اساس این گزارش؛مهری حسینی_رییس دایره اطلاع رسانی اداره روابط عمومی_در خصوص اهداف راه اندازی  سایت (پورتال )بانک مسکن گفت:این سایت  با هدف ایجاد درگاهی واحد برای دستیابی به اطلاعات و خدمات متنوع ارایه شده توسط بانک بدون نیاز به مراجعه حضوری و مستقیم به سازمان طراحی و پیاده سازی شد و در حال حاضر نیز روزانه در حدود ۱۳۵۰۰نفر بازدید کننده دارد.

وی افزود: این سایت علاوه بر داشتن اطلاعات عمومی دارای پایگاه اطلاع رسانی همراه با آلبوم تصاویر،تالار گفتگو،وبلاگ،RSS ،ماهنامه،خبرنامه،ویژه نامه های الکترونیک و برخی اطلاعات موردنیاز کارکنان می باشد .

حسینی تصریح کرد:سرویس های الکترونیکی ارایه شده در پورتال عمده ترین بخش سایت محسوب می شود که یکی از ویژگی های آن این است که مشتریان می توانند در منزل و یا محل کار خود از خدمات اینترنتی بانک استفاده کنند.

رییس دایره اطلاع رسانی درادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: درصورت امکان ارتقای بیشتر پورتال ، دسترسی آسانتر به اطلاعات شعب از جمله مکان یابی آنها روی  نقشه، امکانات شعب وحتی تصاویر روسای شعب، تکمیل کردن بخش وبلاگ وتالار گفتگو، امکان دریافت صورتحساب توسط مشتریان، امکان دریافت اطلاعات پرسنلی،رفاهی وآموزشی کارکنان توسط رمزعبور مختص هر کاربروسایر موارد دردست بررسی واقدام است و درصورت تکمیل در آینده ای نزدیک رونمایی می شود.

شایان ذکر است اخذ رتبه اول بخش تحقیق در مطالعه  بازار در جشنواره روابط عمومی های برتر کشور،اخذ رتبه اول در آگهی های تلویزیونی در اولین همایش تبلیغات خلاق بانکی،اخذ رتبه برتر در بخش ارتباطات الکترونیکی و دیجیتالی(وب سایت) در همایش بین المللی روابط عمومی ها و دریافت لوح تقدیر در شانزدهمین نمایشگاه و جشنواره بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها از جمله موفقیت هایی بود که روابط عمومی بانک مسکن در سال جاری در همایش ها و جشنواره های مختلفی کسب کرد.

ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر