پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

گزارش تصویری/تفاوتهای ایستادن صف بانک در ایران و اروپا

بانک ها یکی از مراکز مهم اقتصادی هستن که حفظ حریم شخصی در آنها اهمیت فراوانی دارد. متاسفانه این فرهنگ در کشور ما زیاد مورد توجه نبوده علاوه بر این که برای کارمندان و متصدیان بانک مشکلاتی را ایجاد کرده و به جای خدمت رسانی به مشتریانشان مدام مجبورند که به اصطلاح با مردم سرو کله بزنندخود مردم را هم بامشکلاتی مواجه کرده .

به گزارش بانکی دات آی آر در اغلب کشور های اروپای غربی و اتحادیه اروپا سالهاست با ایجاد حریم های مشخص جهت ایجاد فاصله مناسب مشتریان بانک به حریم خصوصی مشتریان احترام گذاشته می شود.خوشبختانه در ایران هم بانک های خصوصی در ایجاد این حریم پیشگام بوده اند واقدامات مناسبی انجام شده اما لازم است بانک های دولتی بیشتربه این مساله توجه کنند ومردم عزیزمان هم هنگام مراجعه به بانک ها حقوق سایر همشهریان را در نظر بگیرند.

 

مشکل خود پرداز هاو عدم رعایت فاصله مناسب با آن هم مدت هاست که مطرح می شود اما کمتر در سطح شهر شاهد رعایت آن هستیم تا جایی که بعضا نفر پشت سر شما در صف پیشنهاد می کند که شما که می خواهید ۲۰ هزار تومان برداشت کنید چرا فلان گزینه را فشار نمی دهید!!!

دوچرخه سوار اولین کسی است که منتظر استفاده از خود پرداز است به فاصله این فرد با خود پردازی که خانوم مشغول استفاده از آن است دقت کنید.

البته همیشه  استثنا هایی هم وجود دارد .تصویر زیرصف طولانی استفاده از خودپرداز ها رو به تصویر کشیده که معولا در شب سال نو رخ می دهد.

ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر